Последние Новости

Застосування міостимулятора Сompex під час подорожей літаком

У статті розкажемо про те, як застосування міостимулятора Compex допомагає зменшити не лише негативні наслідки тривалих подорожей літаком, а й покращити результати виступів спортсмена, після прибуття до місця призначення. Спортсмени часто стикаються з подібними проблемами, особливо, якщо беруть участь у змаганнях на міжнародному рівні.

 

Протипоказання міостимуляції Compex

Розповідаємо про ризики та протипоказання електростимуляції, допоможемо розвіяти сумніви та знайти відповіді на питання, які цікавлять потенційних користувачів Compex

 

Чи може нейростимуляція відновити можливість ходити після травм?

Як точно розрахована нейростимуляція м`язів у поєднанні з інтенсивною фізичною реабілітацією посприяла відновленню певних можливостей ходити самостійно у трьох пацієнтів – чоловіків, які були паралізовані більше чотирьох років після важких травм.

 

Електростимуляція при розсіяному склерозі

Розсіяний склероз – це хронічне захворювання, в процесі якого можуть виникати короткотривалі періоди покращення або ремісіїю. В такому випадку покази до застосування електростимуляції залежатимуть від наявних симптомів та функціональних обмежень пацієнта.

 

Чарли Френсис: опыт работы с мистимулятором Сompex

В чем преимущество применения Compex в тренировках? Рассказывает Чарли Френсис, олимпийский чемпион и тренер по спринту.

 

Compex Fixx 1. 0 обзор 2020: мощный, портативный массажер-пистолет

Пистолет Fixx 1.0 - это новейший инструмент для восстановления от швейцарского бренда нейромышечной электростимуляции мышц Compex. Compex – это лидер на мировом рынке в физиотерапии, лечении боли, восстановлении и спортивных тренировках.

 

Электростимуляция Compex в реабилитации ДЦП. Опыт из практики (продолжение)

В июне прошло 2 года с момента, когда я начал применять электромиостимуляцию мышц (ЭМС) Compex в реабилитации ДЦП. Модель девайса: SP 4.0 Спортивная серия. В этой статье поделюсь своими ощущениями и наблюдениями, а также расскажу о том, какие программы использую, и как именно...

 

Как электростимуляция может облегчить периодическую боль у женщин?

Согласно данным социологических исследований, от 50 до 70 % девушек в возрасте 12 -19 лет ощущают дискомфорт от болей в животе (дисменореи) во время физиологических циклов женского организма. Данные, приведенные выше, относятся к постоянной или периодической боли.

 

Еще больше информации по категориях