-
Ваш кошик порожній!
Міостимуляція допомагає при травмі спинного мозку: як активувати рух нижче рівня травми
Чому міостимуляція Compex необхідна людям з діагнозом дитячий церебральний параліч?
Дитячий церебральний параліч – це група розладів, які зазвичай характеризуються порушенням руху, рухової або м’язової діяльності. Форма складності захворювання у кожної людини різна. Причину церебрального паралічу часто важко визначити, але зазвичай це певна травма голови або головного мозку до, під час або в перші дні, тижні чи місяці після народження пацієнта. Дуже часто причиною виникнення ДЦП є помилка лікарів під час пологів.
Дитячий церебральний параліч неможливо вилікувати медикаментозно. Проте, існує багато різних видів терапії та лікування симптомів ДЦП. Таке лікування, як електростимуляція, дало певні позитивні результати для м'язової системи дітей з діагнозом церебральний параліч.
Досвід застосування електростимуляції Compex для профілактики вивиху щиколотки та оптимізації відновлення після травми
Спортсмени дуже часто стикаються з проблемою травми щиколотки. У статті розповімо про досвід застосування міостимулятора Compex для профілактики вивиху та травм щиколотки. Ця інформація буде цікавою для бігунів, велоспортсменів, людей, що ведуть активний спосіб життя та прагнуть завжди залишатися у гарній фізичній формі.
Чи може нейростимуляція відновити можливість ходити після травм?
Електростимуляція при розсіяному склерозі
Як електростимуляція може полегшити періодичний біль у жінок?
Ефективність електростимуляції Compex при болю сідничного нерва. Ішіас
Запалення сідничного нерва є причиною болю, який може поширюватися по ходу всього нерва, в ділянці сідниць, стегон, ніг, стоп та аж до пальців ніг. Використання міостимуляції є одним з найефективніших способів терапії даного захворювання.
Переваги електростимуляції після реконструкції передньої хрестоподібної зв`язки
Фізіотерапевти щодня стикаються з проблемою реабілітації реконструкції передньої хрестоподібної колінної зв'язки. Однією з найпоширеніших супутніх проблем є м'язова атрофія: ця проблема особливо впливає на чотириголовий м'яз, м'язи стегна та триголовий м'яз гомілки. Атрофія чотириголового м'яза часто становить понад 20% труднощів протягом перших трьох місяців розвитку хвороби. Таким чином, згідно з протоколами післяопераційної реабілітації, основні зусилля спрямовані на швидке відновлення функції м`язів та сили пацієнта.