Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Compex SP 8.0

Compex SP 8.0
Compex <strong>SP 8.0</strong>
Можлива оренда
 • 51 660 грн.

Оптимізує силу і витривалість. Допомагає швидше відновитися, запобігає травмам, зменшує біль

Призначений для спортсменів, що тренуються щодня. SP 8.0 є ТОП-овою моделлю електростимуляторів м'язів Compex. Безпровідний з можливістю підключення до інтернету SP 8.0 оснащений новою функцією МІ-autorange, створений щоразу покращувати спортивні результати.

Придбайте разом з електростимулятором м'язів Compex SP8.0 зручну дорожню косметичку та заощадьте 25% від її вартості. Зробіть свої подорожі комфортними з вашим електроміостимулятором!

Гарантія виробника-2 роки. Для продовження гарантії ще на 1 рік-зареєструйте ваш девайс на сайті, вказаному в інструкції, що надається з даним товаром.

Деталітехнологій

МІ, ІНДИВІДУАЛЬНА СТИМУЛЯЦІЯ, ПРИСТОСОВАНА ДО ФІЗІОЛОГІЇ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ
Оснащений унікальною технологією МІ (м'язового інтелекту), електростимулятор COMPEX пристосовується до кожного Вашого м'язу, щоб провести найефективнішу електростимуляцію, водночас забезпечивши комфорт та продуктивність.

МI-ТЕХНОЛОГІЯ, ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

MI-SCAN
Перед початком тренувань функція Mi-scan «cканує» обрану групу м’язів, аналізує рівень відгуку цієї зони і автоматично підлаштовує стимуляцію під фізіологічний рівень даної частини тіла. Ця функція передбачає коротку тестову послідовність різних імпульсів перед початком сеансу стимуляції, під час яких проводяться заміри.

MI-AUTORANGE

Функція MI-autorange дозволяє вибрати ідеальний рівень інтенсивності стимуляції для програм відновлення, масажу, капіляризації і постійного м'язового болю. На початку програми пристрій автоматично збільшує інтенсивність. Під час цього аналізує реакцію кожного стимульованого м'яза і визначає оптимальний рівень. Як тільки оптимальний рівень для цільового м'язу буде досягнуто, відповідний канал автоматично стане неактивним, блокуючи подальше збільшення інтенсивності. Натискання кнопки зі стрілкою вгору на багатофункціональній панелі на початку програми дозволяє пристрою автоматично збільшувати інтенсивність стимуляції до моменту виявлення оптимального рівня. Натискання кнопки зі стрілкою вниз скасовує функцію MI- autorange. Після чого пристрій переходить на ручний режим, в якому інтенсивність регулюється користувачем.

MI-TENS

Функція автоматичного зменшення інтенсивності в програмах сенсорної стимуляції (TENS/знеболення), в разі фіксації апаратом найменшого скорочення болючого м’язу.

MI-ACTION

Функція MI-action дозволяє запустити електростимульовані скорочення задопомогою, власне, напруження м’язів. Це скорочення повністю контролюється, щозабезпечує повну готовність та зручність користувачу. В кінці кожної фазиактивного відпочинку пульт дистанційного керування подає звуковий сигнал. Післячого можна приступати до довільного скорочення. Якщо довільне скорочення непочинається протягом певного часу, пристрій автоматично переходить в режимпаузи. Функція доступна лише для програм з потужними скороченнями м'язів.

ПРИМІТКА. Щоб функція MI-action працювала належним чином, необхідна присутністьхороших м'язових посмикувань під час активної фази спокою. Якщо вонинедостатньо сильні, пристрій видає короткий звуковий сигнал, а на каналахз'являється знак «+». Відповідно, для отримання таких посмикування обов'язковоюумовою є гарне розслаблення м'язів під час фази відпочинку. В кінці кожної фазискорочення необхідно повернутися в положення, яке забезпечує максимальнерозслаблення м'язів.Категорії і програми

ФІЗ.ПІДГОТОВКА
Витривалість • Опір • Силове тренування • Вибухова сила • Надкомпенсація • Запобігання вивиху щиколотки • Крос-тренінг • Стабілізація кору • Гіпертрофія • М'язовий ріст • Потенціювання • Розігрів • Капіляризація


РЕАБІЛІТАЦІЯ
Атрофія • Знерухомленість (надання сили)


МАСАЖ
Відновлення 2 • Відновлення 1 • Розслабляючий масаж • М'язовий біль • Масаж 2


ФІТНЕС
Сильні руки • Тонус стегон • Кубики пресу • Сильні біцепси • Сила плечей • Грудні м'язи • Пружний живіт • Пружні сідниці • Міць тіла • Лімфатичний дренажКомплектація

 • Пульт дистанційногокерування
 • 4 модулі
 • Зарядна станція
 • Зарядний пристрій
 • 8 шт. електродів  5x5 см
 • 4 шт. електродів 5x10 см(з двома роз`ємами)
 • 4 шт. електродів 5x10 см(з одним роз`ємом)
 • Дорожня сумка
 • USB кабель
 • Інструкція поексплуатації
 • Захисний чохол на пультдистанційного керування

ДеталіПродукту

ПОКРАЩУЄ ПОКАЗНИКИ

Наукові дослідженняcompex.info

Технічні характеристики
ТехнологіяБездротове підключення
М'язовий інтелектMI–scan, МI-TENS, МI-autorange, МI-action на всіх каналах
ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНТЕРНЕТУЄ
ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗАВДАНЬЄ
ЗАВАНТАЖЕННЯ ІСТОРІЇ ТЕНУВАНЬЄ
Категорії програмФіз.підготовка, Фітнес, Втамування болю, Масаж, Реабілітація
Кількість програм40
Кількість каналів4
ЕкранКольорова матриця
Потужність120 мA, 400 µs, 150 Гц
ЖивленняАкумуляторная батарея, заряджається менше 2 годин

Відео Інструкції

Як використовувати

Важливо підібрати електроди відповідного розміру (малі або великі) і правильно розмістити їх на групу м'язів, яку хочете простимулювати, щоб досягти максимального ефекту від процедури. Тому важливо використовувати тип електродів, вказаний на схемі. В разі необхідності відшукати найкраще можливе місце розташування - переміщуйте електрод по поверхні шкіри поки не знайдете область, в якій відчуватиметься найбільше скорочення м’язу (за умови збереження комфорту).

Для програм втамування болю використовується загальне правило: максимальне перекриття електродами зони болю.

Примітка! Неточне розташування електродів робить сеанс електростимуляції менш ефективним, але однаково безпечним.

Для ознайомлення із способами розміщення електродів, будь ласка, натисніть тут.

Найефективніша стимуляція із застосуванням MI–технології буде за умови розміщення електродів таким чином, як пропонується. Якщо Ви не хочете використовувати MІ–технологію - замініть спеціальний кабель із системою MІ–датчиків на інший, стандартний кабель електрода.

Положення тіла під час сеансу залежить від того, з якими групами м'язів Ви працюєте і які програми стимуляції використовуєте. Оптимальні позиції схематично зображені на піктограмах поруч зі схемами розміщення електродів.

Під час програм, що викликають сильні (титанічні) скорочення, рекомендується стимулювати м’язи статично. Наприклад, при стимулюванні чотирьохголового м’язу (квадріцепсу) в сидячому положенні, щиколотки повинні бути зафіксовані, щоб забезпечити опір мимовільному руху в коліні під час скорочення квадріцепсу.

Для програм, які не викликають титанічних м'язових скорочень, а лише посмикування та поколювання, оберіть положення із запропонованих на малюнку, яке буде для Вас максимально комфортним.

Під час стимуляції м'язу кількість його задіяних м'язових волокон залежить від рівня інтенсивності програми. В програмах, що викликають сильні м'язові скорочення (титанічні скорочення), слід використовувати індивідуальний максимально прийнятний рівень інтенсивності стимуляції (до 999). Важливо постійно нарощувати рівень (до комфортного болю) з метою поступового збільшення кількості задіяних м’язових волокон. Прогрес м'язу буде тим більшим, чим більша кількість волокон буде працювати. Рекомендується під час сеансу стимуляції збільшувати інтенсивність через кожні 3-5 фаз скорочень.

В програмах, які не викликають титанічних скорочень, наприклад, таких як Відновлення, Масаж, Капіляризація або Біль в м'язах, інтенсивність слід поступово нарощувати лише до перших чітких посмикувань м’язів.

В програмах навантаження, таких як Епікондиліт і Тендиніт, інтенсивність потрібно збільшувати лише до моменту відчуття поколювання під електродами.

Питання планування сеансів виникає, якщо Ви інтегровуєте електростимуляцію в тренування щонайменше два рази протягом тижня.

У випадках до шести сеансів на тиждень, намагайтеся проводити їх якомога віддалено один від одного по часу, наскільки це можливо. Наприклад, при трьох слід проводити один сеанс кожні два дні і робити перерви - двічі по одному і один раз два дні. При шести сеансах проводьте стимуляцію щодня з одним днем відпочинку на тиждень.

Якщо заплановано понад сім сеансів на тиждень,то бажано провести кілька сеансів в один і той же день, щоб залишити один чи два повних дні відпочинку без стимуляції. При семи сеансах на тиждень, потрібно робити стимуляцію п'ять днів поспіль, не рідше одного разу на добу і один день з двома сеансами (з щонайменше 30 хв відпочинку між ними), залишаючи день відпочинку без стимуляції.

Той, хто робить десять сеансів в тиждень, повинен виконувати по два сеанси впродовж п'яти днів (знову ж таки з щонайменше 30 хв відпочинку між ними), залишаючи два дні відпочинку без стимуляції.

Сеанс електростимуляції можна поєднувати з активними фізичними тренуваннями. Рекомендується процедуру стимуляції проводити після активного силового тренування, щоб вправи не виконувати вже на «втомлених» м’язових волокнах.

Проте у випадках тренувань з опором - навпаки, «спеціальні сеанси електростимуляції перед втомою» проводять без загальної та серцево-судинної втоми до активних тренувань. Таким чином, активні фізичні вправи на «підготовлених» волокнах будуть сприяти більш інтенсивному глюкозному метаболізму.

Рівні прогресування стимуляції призначені для тих, хто вже знайомий з електростимуляцією та прагне виконувати кілька циклів тренувань.

Логіка циклу електростимуляції стосується режиму робочого навантаження. Як і звичайне, інтенсивне тренування потрібно починати з найменших зусиль, поступово нарощуючи їх протягом всього періоду циклів. Рекомендується починати з 1-го рівня і переходити до наступного лише тоді, коли цикл завершено, як правило, після 4-ї до 6-ї стимуляції (на основі 3-х сеансів на тиждень).

Важливо також домогтися значної інтенсивності стимуляції на тому рівні, де ви знаходитеся, перш ніж переходити до наступного. В кінці циклу Ви можете розпочати новий або здійснити закріплююче тренування, засноване на одній сесії в тиждень.

Сумісні продукти та аксесуари

Відгуки про продукт

Відгуки покупців

Написати відгук