Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Доставка і оплата Compex

Усі товари в нашому інтернет-магазині продаються з доставкою у зручний для Вас спосіб. Ми дбаємо про своїх клієнтів і тому економимо Ваш час та кошти.

По Україні доставка здійснюється протягом 1 – 2 робочих днів. Після того, як ми відправимо товар, наш працівник надішле Вам смс-повідомлення, на номер мобільного телефону, вказаний при оформленні замовлення. У повідомленні буде вказано номер товарно-транспортної накладної, номер відділення, на яке прибуде товар, та планована дата прибуття.

 

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ:

·      за тарифами перевізника

·      якщо сума замовлення становить 2500 грн і більше - доставка до відділення перевізника БЕЗКОШТОВНА (окрім електростимуляторів та масажерів за акційними цінами та/або з оплатою зворотнім платежем)

Відправка акційних товарів здійснюється за рахунок отримувача.

Для Вашої зручності та комфорту використовуємо будь-який зручний для Вас спосіб доставки. У розділі "Доставка" при оформленні замовлення Ви можете вказати зручну для Вас поштову службу доставки. Ми співпрацюємо з наступними поштовими службами: «НОВА ПОШТА», «МІСТ ЕКСПРЕС», «УКРПОШТА», «JUSTIN», «DELIVERY». Дізнатись детальніше та відслідкувати замовлення Ви також можете на офіційному сайті поштової служби, яку 

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

І.  За 100% передоплатою.

1. Ви перераховуєте повну вартість товару за вказаними реквізитами, які отримаєте від менеджера після замовлення. Переказ коштів можна здійснити у відділенні будь-якого банку чи у терміналі самообслуговування.  Також можна перерахувати кошти через інтернет-банкінг свого обслуговуючого банку (наприклад Приват-24).

2. Безпосередньо на пошті при отриманні товару Ви оплачуєте вартість доставки. Якщо сума замовлення 2 500 грн і більше, вартість доставки оплачуєте відправник (окрім товарів за акційними цінами).

ІІ. Оплата частинами від ПриватБанку.

Спочатку переконайтеся, чи доступний Вам сервіс «Оплата частинами» за допомогою смс команди на номер 10060 з текстом chast або на сайті. Також доступність сервісу можна перевірити за допомогою мобільного додатку "Оплата частинами". Переваги додатку: можна перевірити ліміт по сервісу, можна подивитися архів договорів; перевірити виписку по кредиту, погасити кредит достроково.

 Для здійснення покупки за допомогою сервісу «Оплата частинами» на сайті інтернет-магазину необхідно:

1. Вибрати на сайті інтернет-магазину товар і натиснути кнопку "В корзину";

2. В корзині вибрати спосіб оплати "Оплата частинами (ПриватБанк)" та доступну кількість платежів, а потім натиснути кнопку "Підтвердити";

3. Завершити покупку на сторінці "Оплата частинами" ПриватБанку.

Перший платіж буде списаний в момент оформлення, наступні платежі будуть списуватися щомісяця у визначену банком дату. Якщо на вашій карті недостатньо власних коштів для погашення чергового платежу у визначену дату, він буде списаний за рахунок кредитних (комісія карти складе 4%).

 Детальніше про умови сервісу «Оплата частинами» від ПриватБанку

ІІІ. Зворотним платежем.

Повна оплата товару відбувається безпосередньо на поштовому відділенні в момент отримання посилки. Зворотній платіж розраховується так: сума замовленого товару + оплата послуги доставки + оплата за повернення коштів (20 грн.) + 2% комісії від суми замовлення.

 IV. Кур’єрська доставка.

Готівкова оплата повної суми кур’єру при отриманні замовлення.

V. Юридичні особи.

Оплата згідно виставленого рахунку. Пакет документів відсилається разом з товаром.


ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ:

При отриманні замовлення необхідно мати при собою:

·       номер товарно-транспортної накладної (ТТН)

·       паспорт (або ж інші документи, що засвідчують особу)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Замовлення необхідно забрати з відділення пошти протягом 5 робочих днів. Якщо Ви не забираєте замовлення - його на п’ятий день автоматично повертають відправнику. Повернення товару відбувається за рахунок замовника.

Якщо Ви не маєте змоги забрати товар протягом 5 днів – будь ласка, повідомте нас! Ми зв’яжемось з поштовою службою та замовимо послугу платного зберігання на відділенні.

Платне зберігання через 5 днів після доставки товару тарифікується-10 грн за день.