Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Про компанію Compex

Дізнайтеся про COMPEX® більше


УНІКАЛЬНИЙ БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

COMPEX® -швейцарський бренд, заснований на унікальному багаторічному досвіді, отриманому протягом останніх тридцяти років в галузі фізіотерапії, лікування болю та спортивних тренувань.  За багато років технології електростимуляції COMPEX® вийшли на лідерські позиції та  стали провідними та незамінними для фахівців охорони здоров'я і найвимогливіших спортсменів, що їх потребують.  На сьогодні це широковідома технологія тренувань, ефективність якої випливає з багаторічного унікального досвіду.  Дана технологія використовується для фізичної підготовки, відновлення м'язів, запобігання травмам та лікування болю.  Її результативність доведено клінічними дослідженнями.  Електростимуляція COMPEX® належить до медичних засобів категорії II класу та відповідає вимогам Європейського медичного стандарту 93/42 EEC.

ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ М`ЯЗІВ З ПРИЛАДОМ COMPEX®

Електростимуляція м'язів COMPEX® є незамінною, якщо Ви хочете покращити свої спортивні досягнення  та  фізичну форму. COMPEX® можна використовувати не  лише як доповнення до тренувань, а також як повну заміну самостійних фізичних вправ. Якщо йдеться  про доповнення до тренування, роботу м'язів, їх розслаблення чи  прагнення покращити  їх форму, використання з метою відновлення або полегшення болю - COMPEX® повністю виконає поставлені завдання, адже це - лідер на світовому ринку електростимуляції.

Бездоганність технології приладів COMPEX® заснована на подвійних параметрах - медичних вимогах та швейцарській якості, а також -простоті приладів у використанні.  З моменту розробки MI-технології (м'язовогоінтелекту) простота стала головною ідеєю, що втілена в кожному приладі нової лінійки.  Подальше вдосконалення - це відповідальність бренду, як лідера!

Якщо електростимуляція COMPEX® корисна для всіх, якщо дозволяє кожному розкрити свій потенціал, тоді вона повинна бути доступна кожному в умовах максимальної ефективності!


ІННОВАЦІЇ - ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЛІДЕРА: COMPEX MI та COMPEX WIRELESS

Електростимуляція та м’язовий інтелект (MI-технологія) створені в науково-дослідних лабораторіях компанії.  Це ексклюзивні та революційні технології приладу COMPEX MI.  М'язовий інтелект (MI) автоматично налаштовує параметри стимуляції залежно від фізіології кожного користувача. Ця можливість робить тренування ще комфортнішим, а також ефективнішим.  Завдяки точним мініатюрним MI-датчикам Ви відкриєте для себе нові можливості під час сеансу тренування.

За двадцять п'ять років після запуску оригінальної COMPEX MI-технології світове спортивне співтовариство увійшло в революційну епоху необмежених можливостей в електростимуляції, що були неможливими до цього часу для користувачів електростимуляторів.

Вперше професійна електростимуляція для спортивних цілей стала ще доступнішою, оскільки може проводитися без використання проводів.  COMPEX WIRELESS - перший в світі електростимулятор м'язів, що забезпечує професійні, безпечні та ефективні м'язові скорочення при використанні бездротової технології. Нарешті зник останній бар'єр, завдяки чому постійні та рядові користувачі можуть регулярно та комфортно використовувати свій електростимулятор.  З COMPEX WIRELESS не існує обмежень місця і часу, частоти та  продуктивності використання, оскільки електростимулятор має функцію он-лайн підключення.  Це - перший в світі пристрій, що пропонує можливість бездротової електростимуляції м'язів під час, до або після повного сеансу тренувань. 


НАША МЕТА - ДОПОМОГТИ СПОРТСМЕНАМ ПОКРАЩИТИ СВОЇ РЕЗУЛЬТАТИ ТА  ДОСЯГНЕННЯ, А ТАКОЖ ПОЛЕГШИТИ БІЛЬ У М'ЯЗАХ

З моменту заснування бренду COMPEX®, всю роботу компанія зосередила на дослідженні сили м'язів та їх лікуванні від таких проблем, як больові відчуття.  Це тому, що правильна робота м'язів є основною потребою організму. Ми допомагаємо користувачам щодня, незалежно від того, ким вони є – чи професіоналами в медицині (наприклад, фізичними терапевтами), чи професійними спортсменами, чи спортсменами-любителями,  просто людьми, що страждають  від болю в м'язах.

Спеціаліст з м’язової роботи - електростимулятор COMPEX®- завжди готовий допомогти вдосконалити Ваш фізичний стан та  підвищити продуктивність тренувань, або навіть перевищити цілі, поставлені Вами в тренуваннях. 


ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК COMPEX® В УКРАЇНІ

З 2017 року офіційним дистриб'ютором електростимуляторів Compex в Україні є компанія «МЕДІСПОРТ».

«МЕДІСПОРТ» - одна з провідних компаній по продажах найсучасніших товарів для спортивної медицини, фізіотерапії та реабілітації.  За достатньо короткий проміжок часу компанія досягла значних успіхів. З моменту заснування - за сім років - компанія пройшла шлях від просто продавця товарів спортивної медицини на ринку України до «ексклюзивного представника» провідних брендів, таких як NASARA (Корея), MEDISPORT (Італія), COMPEX (Швейцарія), ANDOVER (США) та інших.

Компанія «МЕДІСПОРТ» також є лідером та не має аналогів в Україні в проведенні навчання революційно нових методик лікування в фізіотерапії, подології, спортивній медицині.

Дізнайтеся про «МЕДІСПОРТ» більше: www.medisport.com.ua