Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Останні Новини

Як досягти ідеальної форми сідниць з Compex?

У даній статті мова піде про те, як швидко досягти бажаного тонусу м'язової групи сідниць. Обговоримо одну з найбільших м'язових груп нашого тіла, і значні зусилля, які потрібно докласти, щоб загнати її в тонус. Для досягнення бажаної форми сідниць важливо уникати великої кількості повторів при малій інтенсивності.

Compex ось уже 35 років дбає про ваші м’язи і готовий поділитися власними порадами для швидкого досягнення бажаного результату тренувань.

 

АЛЕРГІЯ ТА ТРЕНУВАННЯ

Початок літа або весни у багатьох прихильників спорту та здорового способу життя асоціюється з прохолодною погодою, довгими днями та приємними пробіжками просто неба. Проте, це ще й важкий період для спортсменів, які страждають на алергію на пилок.

 

Міостимуляція допомагає ефективніше підготуватися до змагань з триатлону

Джеремі Леро — французький триатлоніст і впливовий гравець. Він займається бігом з 2016 року. Одного разу друг позичив йому велосипед на деякий час, йому сподобався велоспорт і він замислився: «Чому б не спробувати триатлон?». Сьогодні він цікавиться можливістю взяти участь на дистанції Ironman і сподівається якнайшвидше вийти на старт цих змагань.

 

Як повернутися до тренувань після тривалої перерви: 5 важливих факторів

Алекс Валло — 28 річний тренер із Франції, який працює в Парижі. Він тренує прихильників фітнесу вже 6 років, від професійних спортсменів до звичайних людей, які намагаються просто залишатися у формі. Алексу подобається тренувати клієнтів, які мають певну ціль та бажання розвиватися на шляху досягнення результатів у фітнесі. Він не лише прагне, щоб його підопічні були мотивовані, поки він їх тренує, але й хоче, щоб у них сформувалося мислення, яке вони збережуть назавжди.

 

Підвищуємо ефективність кросфіт тренувань з міостимулятором Сompex

Бренд Compex – лідер міостимуляції, що пропонує широкий асортимент девайсів, які допоможуть підвищити продуктивність та ефективність на всіх етапах тренування. Незважаючи на те, займаєтеся кросфітом, як професіонал чи спортсмен – аматор, зможете знайти найкращі девайси міостимуляції та засоби для підтримки суглобів, щоб досягти цілей тренування, які потрібні саме вам.

 

Медіспорт та Compex Ukraine — частина українського бігового співтовариства

Правильна підготовка спортсменів до марафону, напівмарафону чи іншої спортивної події це - запорука їхнього успіху та досягнення кращих результатів, загартування міцності тіла та сили духу.

 

Міостимуляція Compex – ідеальне рішення для тренувань та відновлення

Лінійка електростимуляторів Compex має багато переваг та покликана допомогти вам позбутися болю в м’язах, що виникає внаслідок перерви в тренуваннях, у відновленні після травми або якщо ви шукайте додаткові способи для підвищення продуктивності. Compex використовують багато спортсменів елітного рівня та спортсменів «вихідного дня» - аматорів, що прагнуть прискорити процес відновлення підвищити рівень продуктивності.

 

Зміцнення м`язів ніг з допомогою електростимулятора Fit 5.0

Наскільки часто в залі доводиться бачити «качків» із потужною верхньою частиною тіла та  тоненькими ніжками. Тренування м'язів ніг  - не менш важливе та  є показником правильного, грамотного підходу до тренувань.


 

Ще більше інформації за категоріями