Офіційний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Compex FIT 1.0

Compex FIT 1.0
Compex  <strong>FIT 1.0</strong>
Акція -20%
  • 8 864 грн. 7 091 грн.

Електроміостимулятор для прихильників фітнесу та здорового способу життя, які тренуються 1-2 рази на тиждень. Дротове підключення.

Гарантія виробника-2 роки. Для продовження гарантії ще на 1 рік-зареєструйте ваш девайс на сайті, вказаному в інструкції, що надається з даним товаром.

Формує тіло. Тонізує м'язи живота. Усуває біль

Деталітехнологій

Категорії і програми

ВТАМУВАННЯ БОЛЮ
Втамування болю TENS


МАСАЖ
Розслаблюючий масаж


ФІТНЕС
Сильні руки  • Тонус стегон  • Кубики пресу  • Сильні біцепси  • Грудні м'язи  • Пружний живіт  • Пружні сідниці  • Зміцнення чотирьохголових м’язів Комплектація

  • Стимулятор
  • Комплект з 4 кабелів
  • Зарядний пристрій
  • 8 шт. електродів 5x5 см
  • 4 шт. електродів 5x10 см
  • Дорожня косметичка
  • Інструкція по експлуатації

ДеталіПродукту

ПОКРАЩУЄ ПОКАЗНИКИ

Наукові дослідження compex.info

Технічні характеристики
Технологія Дротове підключення
М'язовий інтелект Немає
Підключення до інтернету Немає
Завантаження завдань Немає
Завантаження історії тенувань Немає
Категорії програм Фітнес, Втамування болю, Масаж
Кількість програм 10
Кількість каналів 4
Екран Монохромна матриця
Потужність 120 мA, 400 µs, 150 Гц
Живлення Акумуляторна батарея, заряджається менше 4 год 30 хв

Відео Інструкції

Як використовувати

Важливо підібрати електроди відповідного розміру (малі або великі) і правильно розмістити їх на групу м'язів, яку хочете простимулювати, щоб досягти максимального ефекту від процедури. Тому важливо використовувати тип електродів, вказаний на схемі. В разі необхідності відшукати найкраще можливе місце розташування - переміщуйте електрод по поверхні шкіри поки не знайдете область, в якій відчуватиметься найбільше скорочення м’язу (за умови збереження комфорту).

Для програм втамування болю використовується загальне правило: максимальне перекриття електродами зони болю.

Примітка! Неточне розташування електродів робить сеанс електростимуляції менш ефективним, але однаково безпечним.

Для ознайомлення із способами розміщення електродів, будь ласка, натисніть тут.

Найефективніша стимуляція із застосуванням MI–технології буде за умови розміщення електродів таким чином, як пропонується. Якщо Ви не хочете використовувати MІ–технологію - замініть спеціальний кабель із системою MІ–датчиків на інший, стандартний кабель електрода.

Положення тіла під час сеансу залежить від того, з якими групами м'язів Ви працюєте і які програми стимуляції використовуєте. Оптимальні позиції схематично зображені на піктограмах поруч зі схемами розміщення електродів.

Під час програм, що викликають сильні (титанічні) скорочення, рекомендується стимулювати м’язи статично. Наприклад, при стимулюванні чотирьохголового м’язу (квадріцепсу) в сидячому положенні, щиколотки повинні бути зафіксовані, щоб забезпечити опір мимовільному руху в коліні під час скорочення квадріцепсу.

Для програм, які не викликають титанічних м'язових скорочень, а лише посмикування та поколювання, оберіть положення із запропонованих на малюнку, яке буде для Вас максимально комфортним.

Під час стимуляції м'язу кількість його задіяних м'язових волокон залежить від рівня інтенсивності програми. В програмах, що викликають сильні м'язові скорочення (титанічні скорочення), слід використовувати індивідуальний максимально прийнятний рівень інтенсивності стимуляції (до 999). Важливо постійно нарощувати рівень (до комфортного болю) з метою поступового збільшення кількості задіяних м’язових волокон. Прогрес м'язу буде тим більшим, чим більша кількість волокон буде працювати. Рекомендується під час сеансу стимуляції збільшувати інтенсивність через кожні 3-5 фаз скорочень.

В програмах, які не викликають титанічних скорочень, наприклад, таких як Відновлення, Масаж, Капіляризація або Біль в м'язах, інтенсивність слід поступово нарощувати лише до перших чітких посмикувань м’язів.

В програмах навантаження, таких як Епікондиліт і Тендиніт, інтенсивність потрібно збільшувати лише до моменту відчуття поколювання під електродами.

Питання планування сеансів виникає, якщо Ви інтегровуєте електростимуляцію в тренування щонайменше два рази протягом тижня.

У випадках до шести сеансів на тиждень, намагайтеся проводити їх якомога віддалено один від одного по часу, наскільки це можливо. Наприклад, при трьох слід проводити один сеанс кожні два дні і робити перерви - двічі по одному і один раз два дні. При шести сеансах проводьте стимуляцію щодня з одним днем відпочинку на тиждень.

Якщо заплановано понад сім сеансів на тиждень,то бажано провести кілька сеансів в один і той же день, щоб залишити один чи два повних дні відпочинку без стимуляції. При семи сеансах на тиждень, потрібно робити стимуляцію п'ять днів поспіль, не рідше одного разу на добу і один день з двома сеансами (з щонайменше 30 хв відпочинку між ними), залишаючи день відпочинку без стимуляції.

Той, хто робить десять сеансів в тиждень, повинен виконувати по два сеанси впродовж п'яти днів (знову ж таки з щонайменше 30 хв відпочинку між ними), залишаючи два дні відпочинку без стимуляції.

Сеанс електростимуляції можна поєднувати з активними фізичними тренуваннями. Рекомендується процедуру стимуляції проводити після активного силового тренування, щоб вправи не виконувати вже на «втомлених» м’язових волокнах.

Проте у випадках тренувань з опором - навпаки, «спеціальні сеанси електростимуляції перед втомою» проводять без загальної та серцево-судинної втоми до активних тренувань. Таким чином, активні фізичні вправи на «підготовлених» волокнах будуть сприяти більш інтенсивному глюкозному метаболізму.

Рівні прогресування стимуляції призначені для тих, хто вже знайомий з електростимуляцією та прагне виконувати кілька циклів тренувань.

Логіка циклу електростимуляції стосується режиму робочого навантаження. Як і звичайне, інтенсивне тренування потрібно починати з найменших зусиль, поступово нарощуючи їх протягом всього періоду циклів. Рекомендується починати з 1-го рівня і переходити до наступного лише тоді, коли цикл завершено, як правило, після 4-ї до 6-ї стимуляції (на основі 3-х сеансів на тиждень).

Важливо також домогтися значної інтенсивності стимуляції на тому рівні, де ви знаходитеся, перш ніж переходити до наступного. В кінці циклу Ви можете розпочати новий або здійснити закріплююче тренування, засноване на одній сесії в тиждень.

Сумісні продукти та аксесуари

Відгуки про продукт

Відгуки покупців

Написати відгук