Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Відгук про міостимулятор Compex Compex

ALEX LOUISON

Біатлоністка, триатлоністка та переможниця чемпіонату Ironman (2007)

Чи є у Вас життєве кредо, що допомагає Вам долати всі труднощі?
Ніколи не здаватися! Робити все необхідне для того, щоб здійснити свою мрію та досягти цілей ... Робіть все, що від Вас залежить, щоб було чого бажати в кінці.

Могли б Ви дати кілька професійних порад, як покращити тренування?
Налаштуйте себе на успіх: звичайно, ставтеся до тренувань серйозно, але також не забувайте і в інший час вести здоровий спосіб життя (правильно відновлювати м'язи, харчуватися здоровою їжею, навести баланс у своєму сімейному та соціальному житті). На мою думку, дуже важливо не шкодувати себе, завжди робити все можливе для досягнення своїх цілей, та програмувати себе на успіх ... і коли, нарешті, Ви досягнете кінцевої мети, Ви будете відчувати ще більший азарт! Можливо досягти всіх цілей, якщо Ви чітко собі їх поставите.

Які переваги COMPEX Wireless допомагають Вам у Вашій кар'єрі?
Електростимулятор Compex WIRELESS неймовірно практичний, оскільки у нього немає цих довгих дротів, в яких Ви вічно плутаєтеся. Для мене дійсно важливими є тривалість розминки, кількість скорочень, інформація про які доступна на моєму електростимуляторі.
Крім того, він чарівний на вигляд, як маленька перлина! Дам Вам пораду: заряджайте свій електростимулятор після кожного використання, щоб не сталося неприємної несподіванки (такий як, наприклад, розряджений модуль) при використанні в майбутньому. З того часу, як я займаюся професійним спортом, під час відновлення я регулярно використовую Compex, і відчуавю на собі переваги.
Завдяки електростимулятору прискорюється кровообіг, через що швидше виходить молочна кислота, що викликає біль у м'язах. Фізіотерапевти практикують використання електростимулятора вже дуже давно, і не лише в лікувальних, але і в профілактичних цілях. Compex знімає біль та приносить Вам відчутну користь. У цьому сезоні я регулярно тренуюся разом зі своїм електростимулятором і дійсно побачила переваги ... Запевняю Вас, це не звичайний електростимулятор, а незамінний помічник у Ваших тренуваннях.

Чи є у Вас улюблені програми і коли Ви їх використовуєте?
Мені подобаються масажні програми: розслаблюючий, анти-стрес та відновлюючий масажі. Коли я відчуваю біль в м'язах ніг, програма «Важкі ноги» миттєво розслабляє, і я відразу відчуваю ефект. Але найкращою є програма «Капіляризація», я використовую її для відновлення після тренувань, щоб зменшити біль у м'язах і підготувати їх до великих навантажень на наступному тренуванні. Якщо мова йде про програму «Капіляризація», я використовую її і до, і після тренувань для того, щоб підготувати м'язи до тренування та покращити циркуляцію крові після.
Стосовно тренувальних програм, я б не використовувала фразу «віддавати перевагу», тому що вони все одно змушують відчувати біль в ногах; -) !!! Але, думаю, немає простого та безболісно шляху, щоб досягти успіху, тому що якби він був, я б дізналася про це першою! Однак я б хотіла сказати, що моїми «улюбленими» програмами, що допомагають вдосконалюватися, є вправи на витривалість та на опір.

Чого Ви хочете досягти в своїй кар'єрі?
Я цілеспрямовано набираю м'язову силу - це те, чого не вистачає мені для досягнення успіху на сьогодні. Compex став для мене незамінним помічником у цьому.

Ваша головна мета в плані спортивної кар'єри?
Прогрес та розвиток ... і звичайно перемога в хороших гонках :-)!

Галерея зображень