Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Відгук про міостимулятор Compex Compex

ОЛЕКСАНДР КРАВЧЕНКО

Засновник мережі спортклубів «CrossFit BANDA»

Розкажіть про Вашу спортивну кар'єру?
Мій тренерський стаж - 11 років. З 16-ти років працюю тренером. Я займався різними видами спорту: карате, футбол, брейк-данс, баскетбол, бокс, бодібілдинг - потім прийшов в Кроссфіт - займаюся ним приблизно 4 роки. «CrossFit BANDA» ми створили півтора роки тому, і нещодавно провели перший Міжнародний турнір з Кроссфіт «Banda OPEN Games 2016» на Софіївській Площі в Києві, де в боротьбі за титул найбільш фізично підготовленого атлета зустрілися найсильніші спортсмени України, Росії, Польщі та інших країн Європи і ближнього зарубіжжя.
Рік тому були змагання, що тривали два дні - вони були схожі на ігри, але називалися інакше. Потім ми вирішили створити ігри, включивши комплекси, максимально наближені до світових стандартів: наприклад, завдання з веслувальним марафоном: «сухе веслування». Ці змагання тривали три дні і таким чином перейменувалися в ігри.


Чи використовуєте Ви електростимуляцію COMPEX в кросфіті?
Так, електростимуляція мені дуже допомагає. Я з нею познайомився завдяки тренеру-реабілітологу, який відновлював моє плече після операції.
8 місяців тому у мене була операція на правому плечі - діагноз: розрив суглобової губи на 50% і відрив надостьового м'язу. Це після того, як я відштовхнув штангу 160 кілограм від грудей на змаганнях - у мене рука провалилася в протилежну сторону. Мені вправили руку, гострий період минув і через тиждень прооперували. Через місяць, коли зняли шви, я почав проходити реабілітацію плеча зі своїм лікарем.
З COMPEX SP 8.0 мене познайомив всесвітньо відомий тренер з ЕМС технологій Хейко ван Вліт. Ми з ним почали застосовувати програми для реабілітації мого плеча, і до тепер вона триває. Зараз я використовую свій COMPEX SP 8.0 набагато ширше - не тільки на плече, а й на всі м'язи: ніг, спині, плечей. Коли забиваються м'язи, я використовую його для відновлення, для цього є спеціальні програми.


Ви використовуєте COMPEX в залі чи вдома?
Іноді вдома, іноді в залі. У мене ж свій COMPEX SP 8.0 ☺. Також я купив апарати COMPEX в свої зали. Всі співробітники вміють ними користуватися.Зараз одна з наших дівчат проходить реабілітацію і їй теж ставлять COMPEX.
В першу чергу це допомагає активувати всю м'язову масу без жодного травматизму. Апарат посилає електричні імпульси та змушує м'язи працювати так само, як ми можемо змусити їх працювати при статичному навантаженні роблячи ту чи іншу вправу. Таким чином, електростимуляція знижує ризик травматизму, тому що ми можемо її застосовувати сидячи на місці, без підняття важких ваг. COMPEX можна також використовувати тоді, коли немає можливості потренуватися - це може допомогти спортсменам.


Ви використовуєте COMPEX не лише для реабілітації, а й для тренувань?
Так, але разом з COMPEX не тренуюся в залі. Я окремо від основного тренування роблю програми «Сильні плечі», «Сильні ноги».


Наскільки в Україні спортсмени зацікавлені в електростимуляції?
У нас це слабо розвинене. По-перше, це недешеве задоволення. Але якщо я бачу, що є потенційно в цьому результат, я не бачу сенсу економити на собі і на своєму здоров'ї. Я відразу придбав топову модель COMPEX - коштує він близько 1300 доларів, по-моєму. Але, як бачите, вже на сьогоднішній день повноцінно тренуюся і частково завдяки COMPEX. Я відновився завдяки комплексному підходу: спортивне харчування, тренування, реабілітація, масажі, сон, відновлення, баня, басейн. Всі процедури в сукупності дали користь, в тому числі і COMPEX. Він, я думаю, левову частку вклав у відновленні. Особливо в ті моменти, коли я руку підняти не міг - тоді він змушував м'язи працювати.


Розкажіть детальніше про програми, які Ви робите разом з COMPEX?
Особисто я використовую «Сильні плечі», наприклад. Ще «Міцність тіла» - я вибираю в цій програмі останній найскладніший рівень. Є програми для розвитку витривалості, гнучкості. Є програми для відновлення - ці програми можна використовувати на змаганнях. Я все це використовую в міру потреби. COMPEX я використовую після свого основного тренування. Можна тренуватися і з ним, але я цього не практикую. Мені достатньо того, що COMPEX мені дає крім тренувань. Це рекомендація мого реабілітолога.


Ви були на семінарі відомого в світі тренера та реабілітолога Хейко ван Вліта?
Так, я був на тій презентації в травні в Києві - вона була мені дуже цікава та корисна. В Америці потім бачив Хейко на CrossFit Games - там електростимуляція дуже популярна, особливо в кросфіті.

Галерея зображень