Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Відгук про міостимулятор Compex Compex

MARIO MOLA


Чемпіон світу з триатлону серед юніорів 2009
Підтвердив кваліфікацію для участі в Олімпійських іграх в Лондоні, 2012


Чи є у Вас життєве кредо, що допомагає Вам долати всі труднощі?
Надії та прагнення надають поштовх для вдосконалення не лише в світі спорту, а й у повсякденному житті.

Могли б Ви дати кілька професійних порад, які покращили б тренування?
Наполегливо працюйте над собою день у день, навіть якщо результат не буде помітний відразу. Ви не повинні весь час гнатися за результатом, прислухайтеся також до відчуттів свого тіла.

Які переваги Compex Wireless допомагають Вам у Вашій кар'єрі?
Якщо йдеться про виснажливі та довготривалі тренування чи змагання, дуже важливими є правильний відпочинок та відновлення м'язів. Крім того, хороша фізична підготовка і тонус м'язів дають можливість регулярно тренуватися без ризику травмуватися. Завдяки Compex Wireless, я можу враховувати всі ці аспекти і завжди залишатися в 100% формі.

Чи є у Вас улюблені програми і коли Ви їх використовуєте?
Після інтенсивних тренувань улюбленими програми є «Відновлювальний масаж» та «Деконтрактура». Впоратися з важчим навантаженням мені допомагали програми, які стимулюють викид ендорфіну в кров. Також, мої тренування в тренажерному залі були більш продуктивними завдяки програмам «Опір» та «Вибухова сила» - залежно від мети, яку я собі ставив.

Чого Ви хочете досягти в своїй кар'єрі?
Я намагаюся впевнено і розважливо рухатися вперед, без всяких особливих очікувань в майбутньому. Жити тут і зараз. Безперечно, можливість жити та тренуватися в Лондоні буде чудовим досвідом для мене, я сподіваюся, це допоможе мені вдосконалювати себе ще більше. Витрачений на самовдосконалення час обов'язково дасть результат, який помітять інші.

Галерея зображень