Офіційний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Відгук про міостимулятор Compex Compex

JUAME LEIVA

Атлет
Показав кращий час в півмарафоні та марафоні в Каталонії.
Зайняв 13 місце в марафоні в Берліні, пробігши за 2 год 15 хв 28 с.
Зайняв 16 місце в марафоні в Роттердамі, пробігши за 2 год 17 хв 57 с.
Перше місце в рейтингу серед марафонців Іспанії та 4 місце в Європі.

Чи є у Вас життєве кредо, що допомагає Вам долати всі труднощі?
Підтримка рідних, друзів та знайомих дають мені сили після напруженого дня. Саме вони стимулюють мене до того, щоб я досягав всі свої цілі. Вони роблять мене щасливішим щодня.

Могли б Ви дати кілька професійних порад, які покращили б тренування?
Наполегливість, самопожертва та розуміння того, що робиш. Також дуже важливі правильне харчування, належний відпочинок та, звичайно, правильне планування тренувань під керівництвом досвідчених тренерів. Якщо в поєднанні з цим всім, Ви можете використовувати такий ефективний прилад, як Compex – чудовий результат Вам забезпечений.

Які переваги Compex Wireless допомагають Вам у Вашій кар'єрі?
Особисто я разом з новим електростимулятором маю можливість на моїх щоденних тренуваннях покращувати силові показники та показники опору, що вкрай потрібно для успіху в гонці. Крім того, цей прилад дозволяє мені швидко відновлюватися після щоденних інтенсивних тренувань.

Чи є у Вас улюблені програми і коли Ви їх використовуєте?
Найчастіше я використовую програму «Активне відновлення», для того, щоб швидко привести себе в форму після важкого тренування та багатокілометрових дистанцій. Однаковою мірою я часто застосую програму «Опір», а також програми знеболювання. Програми «Важкі ноги» і «Масаж» є прекрасними товаришами, коли Ви не можете записатися на сеанс до масажиста.

Чого Ви хочете досягти в своїй кар'єрі?
Я завжди мріяв присвятити себе тільки спорту, і я бачу, що моя мрія наближається до здійснення. Все це завдяки тому, що я завжди самовдосконалююсь, показую належні результати. Я хочу стати спортсменом міжнародного рівня і мати можливість пробігти марафонську дистанцію на Олімпійських іграх. Це був би найкращий досвід і найбільший виклик для мене.

Галерея зображень