Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Відгук про міостимулятор Compex Compex

EMMIE CHARAYRON

Французька триатлоністка, представник клубу Lagardere, Париж.
Чемпіонка Франції, чемпіонка Європи та світу серед юніорів у 2009 році.
5 липня 2010 посіла друге місце в чемпіонаті світу в Мадриді
25 липня 2011 року стала чемпіонкою Європи з бігу на короткій дистанції в Понтеведрі (Іспанія)


Чи є у Вас життєве кредо, що допомагає Вам долати всі труднощі?
Щоб здійснити задуману ідею повністю, потрібно діяти з ентузіазмом від початку і до кінця.

Могли б Ви дати кілька професійних порад, які покращили б тренування?
Ставте перед собою лише реальні цілі для того, щоб досягти успіху в своєму виді спорту. Мрії - це звичайно чудово, але потрібно пам'ятати, що на все свій час.

Які переваги Compex Wireless допомагають Вам у Вашій кар'єрі?
Це чудовий прилад, завдяки саме своїй практичності. Всі програми та піктограми зрозумілі, тому Ви можете впевнено використовувати електростимулятор і не боятися, що наплутаєте щось в налаштуваннях. Той факт, що він бездротовий і Ви більше не будете заплутуватися в нескінченних проводах - ще одна величезна перевага, оскільки використання електростимулятора стає ще легшим.

Чи є у Вас улюблені програми і коли Ви їх використовуєте?
У мене є необмежена свобода дій, я можу використовувати різні програми, починаючи від програм активного відновлення і програм масажу. Я завжди отримую перевагу, використовуючи мій електростимулятор. Наприклад, я часто використовую програми для відпочинку вечорами. У Вас є прекрасна можливість використовувати електростимулятор під час довгих переїздів в авто і перельотів в літаку, оскільки він є бездротовим. Цієї зими я випробовувала силову програму і програму на зміцнення. Вони відрізняються одна від одної, і як би це не звучало, вимагають від Вас повного самоконтролю. Тепер мої тренування стали ефективнішими, і, навіть якщо на вулиці погана погода, і Ви не можете вийти і поїздити на велосипеді, у Вас завжди є можливість займаючись вдома з силовими програмами, зберегти форму.

Чого Ви хочете досягти в своїй кар'єрі?
Більше трас, квестів, прагнень до ідеалу, які не виходять за рамки здорового глузду. Зараз я зосереджено вдосконалююсь для того, щоб пройти кваліфікацію для участі в Олімпійських іграх в Лондоні 2012. Якщо я зможу досягти цього, очевидно, мої плани і мрії зміняться.

Галерея зображень