Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Відгук про міостимулятор Compex Compex

DIDIER DEFAGO

Швейцарський гірськолижник, олімпійський чемпіон у Ванкувері 2010 р.

Чи є у Вас життєве кредо, що допомагає Вам долати всі труднощі?
Нестримне бажання рухатися вперед!

Могли б Ви дати кілька професійних порад, які покращили б тренування?
Мій список тренувань включає в себе різні види діяльності. У ньому є такі заняття, як їзда на велосипеді та біг, а також кілька цікавіших занять, таких, наприклад, як гра в теніс і катання на роликах. Це - щось на кшталт "поліспорту", тобто, таких видів активності, які включають в себе різноманітні та інноваційні заняття.

Які переваги Compex Wireless допомагають Вам у Вашій кар'єрі?
Compex Wireless дає можливість проходити різноманітну програму тренувань з комбінованими видами активної діяльності. Тепер займатися з електростимулятором стало ще легше, оскільки він є бездротовим. Також Ви можете дистанційно запускати різні програми. Перебуваючи в тривалих подорожах, я завжди використовую програму «Капілярізація» - це відмінний спосіб відновити форму після різних змагань.

Чи є у Вас улюблені програми і коли Ви їх використовуєте?
В першу чергу я використовую програму «Відновлення» після змагань або тренувань. Програму «Капіляризація» під час переїздів. Але також не варто забувати про поєднання програм на силу та швидкість. Потрібно завжди змінювати програми та навантаження - це дає можливість визначити максимальні можливості м'язів та вдосконалювати свою фізичну форму.

Чого Ви хочете досягти в своїй кар'єрі?
Я б хотів отримати золото на швидкісному спуску в Сочі, 2014.

Галерея зображень