Ексклюзивний представник
в Україні
КОМПАНІЯ МЕДІСПОРТ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ COMPEX В УКРАЇНІ

Відгук про міостимулятор Compex Compex

VANESSA GONCALVES

Посол Compex в Латинській Америці, модель, триатлоністка, агент з нерухомості

Чи є у Вас кредо в житті, що допомагає Вам долати всі труднощі?
Бог та моя сім'я є найбільшою мотивацією в моєму житті. Щодня ми стикаємося з проблемами, негараздами, складними ситуаціями, нам доводиться приймати відповідальні рішення ... Але, якщо перебуваємо в близькості з Богом, якщо віримо в Нього, то нас перестають розбивати складні обставини, тому що ми повністю впевнені, хай що з нами відбувається - це краще для Того, кого ми любимо, адже немає сумнівів, що «листок з дерева не впаде без Його волі». З цим твердженням віри і безумовною підтримкою моїх рідних я зможу подолати будь-який виклик, з яким я стикаюся зараз або в майбутньому.


Чи можете Ви поділитися деякими з Ваших професійних порад, які покращили б тренування?
Фізична підготовка є безсумнівно одним з найважчих завдань, з якими стикається спортсмен-професіонал або спортсмен-любитель. Однак продуктивність пов'язана з багатьма іншими аспектами і це - не лише Ваша фізична витривалість, але й психологічна підготовка. На мою думку, у всіх видах спорту є три найважливіші фактори:

- Харчування;

- Фізична підготовка;

- Розумова підготовка.

Ці три чинники відіграють важливу роль для мене, як спортсменки. Підтримуйте дисципліну в цих трьох факторах: будьте послідовними в своїх тренуваннях, харчуйтеся здоровою їжею (це не означає, що ви повинні дотримуватися дієти) та контролюйте свої емоції і думки в такі ключові моменти, коли відчуваєте, що перебуваєте на межі найбільшого фізичного виснаження. Саме тому, моя головна порада для фізичних тренувань - контролюйте свій розум, бо він може змусити нас відмовитися від конкуренції, щоб досягти поставленої мети, або підвищити наше его. І ще одне - не здавайтеся, навіть якщо отримали травму. Пам'ятайте, що Ви тренуєте Ваше тіло, але Ви повинні також тренувати Ваш розум.


Які переваги COMPEX Wireless допомагають Вам у Вашій кар'єрі?
Відновлення після тренувань має вирішальне значення. Не варто недооцінювати цю фазу. А з того часу, як я відкрила для себе електростимулятор Compex, він став моїм вірним союзником. Compex дав все, що мені потрібно для відновлення після тренувань. Він дозволяє відновитися значно швидше, зменшилася кількість травм, оскільки більшість з них траплялися в результаті неправильного відновлення та розтягнення м'язів. Говорячи про Compex Wireless, можна стверджувати, що він є сенсаційним - зручний для транспортування, простий та комфортний у використанні. Compex здійснив величезний стрибок вперед на ринку електростимуляції, в порівнянні з пристроями конкурентів, що є громіздкими та складними у використанні.


Чи є у Вас улюблені програми і коли Ви їх використовуєте?
Я використовую всі програми, але все ж, мені більше подобається «Відновлення» після змагань і «Розслабляючий масаж».


Чого Ви хочете досягти в своїй кар'єрі?
Моя головна мета, якої хочу досягти - здобути перемогу на чемпіонаті Ironman 70.3. Моє щодення змагання-це перемога над собою, досягнення меж власних можливостей і покращення версії самої себе.

Галерея зображень