Отзывы про электростимулятор мышц Compex

СЕРГЕЙ САПИГА

Профессиональный спортсмен, один из лидеров украинского трейлранинга по рейтингу ITRA (международной ассоциации трейлранинга), владелец лучшего результата среди украинских бегунов за всю историю престижного и сложного трейла мира вокруг горного массива Монблан Ultra Trail du Mont Blank (UTMB) длиной 170 км с набором высоты 10 000 м.

Думаю що всі бачили і знають, що я користуюся електростимулятором від @compex_ukraine

Розповім сьогодні про електростимулятор, яким користуюсь я. І як виявилось не тільки я, а і багато елітних трейл бігунів світу! До речі, віднедавна я став амбасадором продукції Compex від Медіспорт @medisport_ukr Compex sp 8.0! Цим девайсом я користуюсь вже більше року. Придивлявся, примірявся, і випробовував на собі майже всі процедури - як і відновлюючі, лікувальні, так і для тренування. Так, з ним ще можна і тренуватись! Тому раджу саме топовумодель Compex SP 8.0. Проте, скажу вам, що бюджетні моделі також мають всі необхідні програми для відновлення та тренування.

Стараюсь розповідати тільки про ту продукцію, яка мені підходить і приносить користь. Про дещо я зразу описую, а про дещо пізніше, бо потрібен час, щоб протестувати її.

Говорю як є. Дуже довго мене впрошував @Victor Cholod спопробувати Compex і я довго впирався, поки не припекло. Після отриманої травми на #100Букомилях, де мені довелося зійти з дистанції, тому що в пріоритеті через три тижні старт @UTMB 171км і 10000 м набору висоти. Трошки підлікувавши коліно думав стартувати @Chornohora Sky Marafon, але на розмітці дистанції так почало боліти коліно, що ледве дійшов до авто. Перед стартом посидів на Compex, який був присутній в наметовому містечку, потім затейпувався. Так як не приймав участі в трейлі, то спробував бути присутній на КП озеро Бребенескул. З села Говерла спробував пробігтися і з двома 2л кока-коли і повністю забіг на КП! Чудо! Я розумію що не в Compex було діло а в тейпі, але тоді я ще не знав бо тейпам не дуже довіряв.

Після того я почав періодично користуватись Compex і взяв його для тестування на UTMB де практично спопробував всі функції. Але вже частіше я почав користуватись Compex після невдалого падіння на скітурі 1 березня. Тоді я дуже пошкодив своє багатостраждальне коліно і тиждень взагалі не міг ходити. Лікувальні сеанси відновлення робив кожного дня, але це ще не все! Бо з Compex можна тренуватися і тому мої м'язи залишалися в тонусі. Через місяць я вже міг їздити на велосипеді, а через два місяці я вже почав бігати і то одразу по горах! Не переставав лікуватись з Compex, відновлюватись і тренуватись! І в результаті я дуже вдало виступив на своєму самому важкому трейлі #Карпатія 2020, а це 115км і 9000 м набору висоти, повний треш і хард! Біг до речі без тейпів! Хоч я і програв лідерам 1годину але результатом був задоволений.

До речі, починаючи з старту UTMB, де я спробував це перший раз, і перед кожним стартом я використовую програму "Капіляризація" (підготовка м'язів до тривалого навантаження). Результат я думаю відчутний, так як я всі старти пробіг досить таки з хорошим результатом, враховуючи те що я не молодію і мені 50 рочків! Після виступу на цьогорічному #ChornohoraSkyMarafon, де я в повній мірі використав Compex SP 8.0 як для підготовки до трейлу, так і у відновленні після, і вдалого виступу на @Gorgany Skole Ultra Trail 103км, Медіспорт запропонував мені стати їхнім амбасадором, і я з радістю зголосився. Рахую, що з Compex і тренування, і відновлення будуть у вас набагато дієвіші. По моїй рекомендації вже було придбано спортсменами Compex, а також навіть заліковували травми які довший час не давали повноцінно тренуватись і навіть прогресували (@Iryna Masnyk відома в Україні марафонка).

Галерея изображений