-
Ваш кошик порожній!
FAQ Результати
Ви можете абсолютно безкоштовно продовжити гарантію на електростимулятор Compex. Все, що Вам потрібно - зареєструвати свій електростимулятор на сайті www.compexstore.com (Зверніть увагу! Зареєструвати прилад потрібно до того часу, як закінчиться термін поточної гарантії.)
Так. Прилад не можна застосовувати при епілепсії, або людям, що носять кардіостимулятор. Крім того, електростимуляцію не можна застосовувати в ділянці поекції шлунку, вагітним жінкам або людям, що страждають від грижі або евентрації. Електроди не можна розміщувати на голові.
Ні. М'язову стимуляцію і електротерапію застосовують уже протягом десятиліть і ніяких проблем не виявлено.
Ні. Фактично, потрібно використовувати Compex для усунення будь-якого існуючого дисбалансу, використовуючи електростимуляцію на слабших м'язових групах. Compex допомагає покращити функціонування м'язового ланцюга, відповідального за певний рух, зміцнюючи найслабшу ланку!
Сеансы Compex можно проводить отдельно или во время традиционной тренировки. Если Вы хотите объединить эти виды нагрузки, мы рекомендуем Вам начать с классической силовой подготовки. В некоторых случаях, особенно при работе на противодействие, полезно начать с сеанса электростимуляции Compex, чтобы генерировать состояние "до усталости" в мышечных волокнах.
Сеанси Compex можна проводити окремо або під час традиційного тренування. Якщо Ви хочете об'єднати ці види навантаження, ми рекомендуємо Вам почати з класичної силової підготовки. У деяких випадках, особливо при роботі на протидію, корисно почати з сеансу електростимуляції Compex, щоб генерувати стан "до втоми" в м'язових волокнах.
Електростимуляція Compex - це доповнення до класичного тренування. Необхідно продовжувати практикувати рух, техніку, розвивати серцево-судинну систему і т.д. Сеанси з Compex доповнюють добровільні вправи, щоб підвищити загальну продуктивність тренувань.
Так. Якщо Ви стимулюєте м'язи за допомогою Compex, немає жодних обмежень на роботу м'язів внаслідок фізичної або серцево-судинної втоми. Таким чином, можна вибрати точні параметри стимуляції конкретних м'язів більш точно та ефективно, ніж це можливо в класичному тренінгу. Важливо збільшувати рівень інтенсивності, щоб гарантувати, що стимулюється стільки м'язових волокон, наскільки максимально можливо.
Так. Робота, яку м'язи виконують при електростимуляції Compex (залежно від обраної програми), спричиняє адаптацію м'язових волокон, однією з ознак якої є збільшення об’єму м'язів.
Так. Деякі програми Compex збільшують м'язовий тонус та зміцнюють м'язи. Крім того, програма «Капіляризація» стимулює кровообіг під шкірою і покращує якість крові, а це посилює цей зміцнюючий ефект.
Це значно спрощує процедурудля вас - оскільки всі дані електростимулятор розпізнає автоматично!
- Це персоналізовано - оскільки кожен Ваш м'яз є унікальним, електростимулятор враховує можливості та особливості абсолютно кожного з них!
- Ваші тренування будуть максимально ефективними - оскільки під час тренування електростимулятор буде адаптуватися особисто до Вас.
MI-СЕНСОР (MI-SENSOR)
MI-сенсор - малесенький датчик відкриває Вам при тренуваннях новий світ точності та ефективності! MI-сенсор - це крихітний датчик, що з'єднує електростимулятор з електродами. Саме ці датчики є ключем до вимірювання можливостей Ваших м'язів.
MI-SCAN
Перед початком тренувань функція Mi-scan «cканує» обрану групу м’язів, аналізує рівень відгуку цієї зони і автоматично підлаштовує стимуляцію під фізіологічний рівень даної частини тіла. Ця функція передбачає коротку тестову послідовність різних імпульсів перед початком сеансу стимуляції, під час яких проводяться заміри.
MI-ACTION
Функція MI-action дозволяє запустити електростимульовані скорочення з адопомогою, власне, самостійного напруження м’язів. Це скорочення повністю контролюється, що забезпечує повну готовність та зручність користувачу. В кінці кожної фази активного відпочинку пульт дистанційного керування подає звуковий сигнал. Після чого можна приступати до довільного скорочення. Якщо довільне скорочення не починається протягом певного часу, пристрій автоматично переходить в режим паузи. Функція доступна лише для програм з потужними скороченнями м'язів.
MI-TENS
Функція автоматичного зменшення інтенсивності в програмах сенсорної стимуляції (TENS/знеболення), в разі фіксації апаратом найменшого скорочення болючого м’язу.
MI-RANGE
Автоматично встановлює верхню і нижню межі інтенсивності для низькочастотних програм (Відновлення, Масаж), в межах яких рівень стимуляції буде достатнім лише для легкого посмикування м’язів, що сприятиме їх розслабленню, знеболенню, покращенню кровообігу.
Рекомендації щодо розміщення електродів подані в інструкції, в комплекті з кожним електростимулятором COMPEX.
Плакат, що ілюструє положення електродів, показує точне місце розташування. Щоб ще точніше визначити вашу індивідуальну моторну точку, ви можете злегка перемістити позитивний електрод і подивитися, де реакція м'язу буде кращою, або використовувати спеціальну ручку для знаходження моторної точки.
Точне позиціонування електродів не є суттєвим для додаткових програм, які не спричиняють потужні скорочення м'язів (Активнее відновлення, Капіляризація). Для тренувальних програм (Сила, Стійкість, Витривалість) це важливіше, але зазначені в інструкції положення електродів адаптовані до незначних варіацій та інструкції зазвичай достатньо. Індивідуальні відмінності від того, що зазначено на фотографіях, зникають, як тільки інтенсивність стимуляції збільшується.
Ні. Немає ніякої небезпеки в тому, що електроди розташовані невдало. Стимулювання просто стає менш ефективним.
Є ділянки, де шкіра має більшу кількість чутливих нервових закінчень. Поганий контакт між шкірою та електродами знижує рівень комфорту електростимуляції. Тому потрібно використовувати електроди в незношеному стані, застосовувати їх правильно і в разі необхідгості перемістити їх на менш чутливу ділянку.
Максимально можливий рівень (але він повинен залишатися терпимим) для того, щоб охопити максимально можливу кількість м'язових волокон. Найефективніший спосіб регулювання рівня - свої власні відчуття: скорочення повинні бути сильними, не викликаючи больових відчуттів.
Програми Активне відновлення і Капилляризация не потребують використання максимальної інтенсивності. Однак, важливо, щоб інтенсивність була достатньою для видимих посмикувань в м`язах.
Під час фази спокою, інтенсивність посмикувань автоматично встановлюється на 50% від рівня інтенсивності скорочень. Мета посмикувань між скороченням - збільшити приплив крові та покращити відновлення.
М'яз стимулюється також під час фаз відпочинку, що спричиняють м'язові посмикування. Ці посмикування допомагають покращити відновлення між скороченнями. Їх повинно бути добре видно.
В залежності від типу шкіри - від 15 до 30 разів. Тривале використання можливе на шкірі, знежиреній і з мінімальним волосяним покривом.
Так. Кожен стимулятор постачається з певним набором стандартних електродів.
Тривалість розрядки батареї варіюється залежно від використовуваних програм та від їх інтенсивності і приблизно складає 15 - 20 годин безперервної роботи.
Кожен стимулятор поставляється з керівництвом користувача та плакатом зі схемами розміщення електродів при всіх програмах і на всіх частинах тіла.
З Compex м'язові скорочення завжди розвиваються поступово та без різкого навантаження на сухожилля чи суглоби. Це означає, що травма м'язів або сухожиль неможлива. Однак, оскільки м'язи працюють інтенсивно, біль в м'язах може виникати достатньо часто на початку тренувань, так само, як при перших силових тренуваннях м'язів.
Compex дозволить вам збільшити кількість тренувань, підвищити їх якість та прискорити відновлення. Незалежно від виду спорту, яким ви займаєтеся, м'язова стимуляція з Compex завжди підвищує продуктивність. Ви можете тренуватися більше, краще та за менший проміжок часу, що дозволить заощадити час та підвищити ефективність і продуктивність.
Звичайно, Compex це не іграшка, і його не повинні використовувати діти без нагляду дорослих. Але, як ми вже писали, Compex запобігає перенапруженню суглобів та сухожиль, на відміну від класичного силового тренування, і його можна використовувати для ефективного збільшення м'язової сили у молодих людей, не спричиняючи жодних пошкоджень.
Так. Програма Витривалість покращує здатність м'язових волокон отримувати кисень (виробляє мітохондрії та збільшує кількість окисних ферментів), отже, збільшує силу середнього зусилля, яке можна підтримувати протягом тривалого періоду.
Дослідження, проведене на групі бігових лижників, показало збільшення витривалості та сили після тренування з Compex (Лейпциг, 1999).
Ні. Незважаючи на те, що м'язові волокна під час стимуляції Compex використовують енергію, це набагато менше, ніж сумарна енергія, що використовується організмом при добровільному тренуванні. Отже, сесії з Compex не спалюють достатньо жиру, щоб спричинити втрату ваги.
Так. Хорошим прикладом є дослідження, проведене на групі професійних баскетболістів. У цьому дослідженні порівнювали релаксацію групи гравців, що тренувалися з Compex одночасно зі звичайними тренуваннями, та групи, що тренувалася за традиційною програмою. Група, яка тренувалася з Compex, показала збільшення вибухової сили, що значно перевищило показники контрольної групи (+ 30%).
Ця програма не спричиняє скорочень, але спричиняє м'язові посмикування. Частота пульсації поступово падає під час сесії, внаслідок чого досягаються три ефекти: збільшення кровотоку (швидше виведення токсинів), ендорфінний знеболюючий ефект, розслабляючий ефект. Кінцевим результатом є швидше відновлення м'язового балансу.
Нерік (в співавторстві), Журнал досліджень потужності та кондиціонування, грудень 2009 випуск 23 (9) стор. 2560-2567.
Спортивне плавання потребує кілька підходів вправ високого рівня інтенсивності, які призводять до збільшення рівня лактату (молочної кислоти) в крові. Результати активного відновлення показали швидше зниження лактату, ніж при пасивному відновленні, але це не завжди є ефективним.
Метою цього каліфорнійського дослідження є оцінка впливу активного відновлення з електростимуляцією в порівнянні з відновленням плаванням та пасивним відновленням відпочинком.
Рівень лактату в крові було протестовано перед початком і відразу після запливу на 200-метровій дистанції, а також після 10 хвилин (середній етап відновлення) і 20 хвилин (відновлення після тренувань) відновлення.
В обох етапах оцінки відновлення рівень лактату знизився. Найкраще зниження відзначено при застосуванні методу відновлення плаванням. Однак відновлення шляхом ЕМС знижує рівень лактату значно краще, ніж метод пасивного відновлення та відпочинку.
Тому автори пропонують електростимуляцію м'язів, як альтернативний метод відновного лікування з метою зниження рівня лактату в крові. Бувають ситуації, коли доступ спортсменів в басейн обмежений або спортсмени відчувають, що фізично або психологічно виснажені і не мотивовані на продовження вправ, або просто потребують альтернативного відновлювального лікування. У таких ситуаціях використовують електростимуляцію, щоб забезпечити м'язові скорочення, водночас отримуючи користь від відпочинку. А також ЕМС допомагає зменшити біль у м'язах та рівень лактату в крові перед початком подальшої роботи.
У цьому французькому дослідженні автори розглянули літературу з метою надати огляд переваг і обмежень електричної м'язової стимуляції (ЕМС) у звичайних здорових людей та спортсменів, що потребують відновлення та беруть участь в змаганнях.
Результати дослідження:
• Тренування з ЕМС призводять до значного зростання м'язової сили.
• Коли ЕМС поєднується з самостійними тренуваннями, це також може покращити окремі спортивні навички та можливості, такі наприклад, як виконання стрибка та спринтерські можливості.
• ЕМС - це цікавий для атлетів метод тренувань, тому що під час електричної стимуляції м'язові волокна «швидкого скорочення» активуються при більш низьких силових зусиллях. Під час самостійного тренування ці волокна, як правило, працюють на більших зусилля.
• ЕМС виникла як метод, коли час, доступний для силових програм, обмежений. Електростимуляція також забезпечує різноманітність та варіативність програми тренувань, дозволяє підвищити мотивацію спортсмена.
Автори доходять висновку, що існують переконливі докази того, що електростимуляція м'язів є необхідним та ефективним доповненням до самостійних тренувань сили опору для поліпшення сили м'язів. Це - також легальна допомога для спортсменів, на відміну від допінгу.
У бейсболі (і в інших видах спорту), для того, щоб систематично виконувати все на вищому рівні під час змагань, в періоди відпочинку важливим є відновлення м'язів між високопродуктивними періодами.
У цьому каліфорнійському дослідженні автори порівняли ефективність трьох методів відновлення з метою визначення, який метод найбільш ефективний після високопродуктивних подач в бейсболі:
1. Пасивне відновлення. Відпочинок від вправ протягом 6 хвилин
2. Активне відновлення бігом підтюпцем: біг підтюпцем протягом 6 хвилин поспіль;
3. Активні відновні тренування з ЕМС 6 хвилин програмою «Активного відновлення» з Compex Sport для м'язів рук і плечей.
Автори рекомендують ЕМС, як метод відновлення для бейсбольних пітчерів на бейсбольні турніри завдяки високому ступеню очищення крові від молочної кислоти (лактату) та високому рівню самостійного відновлення.
• Активне відновлення шляхом ЕМС з Compex Sport забезпечує якісне зменшення рівня молочної кислоти (лактату) в крові (в порівнянні з іншими методами відновлення, які не мали значного впливу на рівень лактату в крові). Зниження рівня лактату в крові сприяє відновленню м'язів, забезпечує підвищення рівня продуктивності при подачі м'яча.
• Було зафіксовано, що швидкість подачі після відновлення з ЕМС була вищою в порівнянні зі швидкістю подачі після відновлення шляхом бігу підтюпцем.
• Психологічні виміри також показали, що суб'єктивне сприйняття відновлювальних тренувань з Compex було кращим, в порівнянні з сеансом відновлення бігом підтюпцем, а це також може потенційно сприяти збільшенню продуктивності подачі під час наступного тайму.
Силові тренування є важливим аспектом в гімнастиці, через високу насиченість «вибухових» зусиль, необхідних для виконання вправ.
У цьому французькому дослідженні використовували електростимулятор Compex Sport для дослідження впливу 6-ти тижневої електростимуляції м'язів (ЕМС) в поєднанні з програмою гімнастичних вправ для сили м'язів та результативності стрибків у висоту гімнасток в препубертатний період.
16 юних спортсменок були довільним чином розділені на дві групи: одна група займалася ЕМС тренуваннями м'язів-розгиначів коліна з доповненням до гімнастичним тренувань, а інша група (контрольна група) займалася лише гімнастичними тренуваннями.
• Після перших 3-х тижнів тренувань з ЕМС спостерігалося значне зростання сили м'язів-розгиначів коліна та потужності стрибка, в той час як в контрольній групі не зафіксували жодних змін тих же параметрів.
• Покращення потужності стрибка залишалося протягом 1 місяця після завершення програми тренувань з ЕМС.
Автори пропонують інтегрувати короткострокову програму силових тренувань з ЕМС в процес підготовки юних гімнасток для покращення сили та потужності стрибка.
У цьому французькому дослідженні використовували прилад Compex Energy для дослідження впливу 5-ти тижневої тренувальної програми по ЕМС на силу м'язів (чотириголового м'яза), швидкість потенціалу удару по м'ячу, спринтерські здібності та потужність стрибків у футболістів.
• 20 футболістів довільним чином розділили на дві тренувальні групи: одна група займалася тренуваннями з ЕМС чотириголового м'яза протягом 5-ти тижнів (3 сеанси на тиждень по 12 хвилин) і футбольними тренуваннями. Інша група (контрольна група) займалася лише футбольними тренуваннями.
• На пристрої Compex в програмі «Зміцнення сили» вибрали 5 рівень.
• Спортсменів випробовували 5 тижнів. Вони показали значні покращення, як за рівнем сили чотириголового м'яза, так і параметрами швидкості удару по м'ячу, тоді як в контрольній групі таких покращень не спостерігалося.
Автори рекомендують використання ЕМС для доповнення традиційних футбольних тренувань, оскільки це дієвий засіб для покращення сили та виконання специфічних футбольних завдань. ЕМС також дає можливість варіювання налаштування різного рівня тренувань, може підвищувати мотивацію футболістів. Крім того, автори також рекомендують використовувати ЕМС для травмованих спортсменів, з метою ослаблення або усунення наслідків неактивного періоду.
Оскільки ЕМС зараз є дуже поширеним засобом тренувань для зміцнення м'язів, то автори цього французького дослідження прагнули дослідити процес адаптації, що відбувається в м'язах та нервах в період їх електростимуляції міостимулятором. Тому вони поділили 20 пацієнтів на групу з ЕМС і контрольну групу. ЕМС група виконувала 8-ми тижневу програму тренувань для чотириголового м'яза, разом з приладом Compex Sport.
Результати дослідження:
• Після 8-ми тижнів тренувань в групі з ЕМС зафіксували збільшення сили м'язів на 27%, в той час як в контрольній групі не зафіксували жодних схожих показників.
• На рівні нервів вчені виявили, що тренування з ЕМС підвищують загальний рівень активності стимулируемой м'язи: разом з ЕМС рухові нерви здатні активувати більше м'язових волокон.
• На рівні м'язів тренування з ЕМС забезпечують збільшення маси чотириголового м'яза (вимірювалася площа поперечного перерізу м'язу) та покращення будови м'язів.
• Нервова адаптація відбувається головним чином протягом перших 4-х тижнів тренувань, в той час як пристосування м'язів стає більш значним між 4 і 8-м тижнями тренувань.
Вчені дійшли висновку, що зростання сили м'язів шляхом їх електростимуляції пов'язане, як з пристосуванням нервів, так і м'язів.
• Для підтримки тренування і покращення їх результативності, прискорення лікування після певних травм, підготовки до сезону, швидше відновлюватися після інтенсивних зусиль, для полегшення болю
• Для фізіотерапевтів: для реабілітації, зняття болю, лікування специфічних неврологічних патологій, ортопедії, ревматології, травматології, урології, судинних захворювань.
• Для тих, хто доглядає за своїм тілом: для підтримки форми, масажу, зняття важкості ніг, слабкість спини або шийного болю, підтримки програми фізичної реабілітації, а також зміцнення черевної порожнини та інших частин тіла.
Електростимуляцію можна використовувати з високим рівнем інтенсивності і це абсолютно безпечно.
• Не спричиняючи втоми нервової системи
• Захищаючи ваші суглоби
• Електростимуляція не має побічних ефектів; це неінвазивний метод лікування, часто ефективна альтернатива лікам, для лікування болю.
Принцип роботи електростимуляції дуже простий. Він вірно відтворює процес, за допомогою якого м'язові скорочення контролюються мозком. Таким чином, при електростимуляції активність в ваших м'язах ініціюється електричними імпульсами, що посилаються нашими приладами в моторний нерв. Ваш м'яз не може відрізнити скорочення, спричинене вашим мозком, та інше, яке спричинене електростимуляцією. Це відомо як електрично-індуковане скорочення.
Більшість користувачів використовують електростимуляцію для покращення свого повсякденного комфорту і гарного самопочуття, наприклад, для розслаблення м'язів після виснажливого дня, для зняття відчуття важкості ніг, для тонізування свого організму
Існує багато медичних показань до застосування електростимуляції (електротерапія), але головним чином найбільш активно електростимуляція застосовується в реабілітації. Відділення реабілітації великих державних або приватних лікарень, універсальні або спеціалізовані реабілітаційні центри (неврологічна, кардіологічна, пневмологічна, спортивна медицина і т. д.) – найбільші користувачі пристроїв професійної лінійки Compex. Більшість приватних практикуючих фізичних терапевтів також мають професійні стимулятори.
Жодна національна або міжнародна спортивна організація або федерація, в тому числі Міжнародний Олімпійський Комітет, не прирівнює використання електростимуляції до допінг практики та не забороняє використання цієї техніки.
Існує багато причин для такої позиції:
НІЯКОГО ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ НА ЗДОРОВ'Я
Ніякого шкідливого впливу на здоров'я не спостерігається ні в довгостроковому, середньостроковому або короткостроковому періоді. Навіть у пацієнтів, що використовують цей метод протягом багатьох років. Більше того, він є необхідним для деяких медичних ситуацій.
Процес електростимуляції не має жодних властивостей, які можуть спричинити найменший штучний розвиток нервово –м`язевої системи. Ефект цілком природний.
М'язеві скорочення які викликані електростимулятором є лише наслідком роботи, (= скороченням), яку м'яз виконує у відповідь на стимуляцію його моторного нерва. Для того щоб бути ефективними, електрично індуковані м'язові скорочення обов'язково повинні бути потужними.
Фахівці експертного центру університету м. Діжон, вважають, що напруженість м'язів повинна дорівнювати не менше 60% від їх максимальної сили. Це вимагає певної самовідданості, в порівнянні з численними добровільними тренуваннями.
МУДРІСТЬ м'язів: якщо м'яз, на якому вибірково застосовується електростимуляція, виснажується, то процес стимуляції припиняється автоматично, не викликаючи більше скорочень
Існує феномен насичення, який британці називають «Мудрість м'язу». Вплив цього феномену полягає в тому, що якщо м'яз стимулюється надмірно чи надто часто і виснажується, то процес завершується, і м'яз більше не скорочується у відповідь на стимуляцію. Таким чином, це усуває виникнення довгострокових ризиків, які є повністю не ефективними.
ДОДАТКОВИЙ МЕТОД, ЩО НЕ ЗАМІНЮЄ ДОБРОВІЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ
Електростимуляція є додатковим методом, не замінюючи добровільні тренування. Справді, спортивні результати є сумою багатьох чинників: серцево-судинних, технічних та м'язових, загальних складових, при яких електростимуляція є ефективною. Розповідь спортсмена, що покращив свої спортивні результати, замінивши добровільні тренування на сеанси електростимуляції - не більше, ніж просто міф.
ПРОГРАМИ ВІДНОВЛЕННЯ НЕ МОЖУТЬ ПОКРАЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ М`ЯЗІВ
Ще одним показником нервово-м`язнвої стимуляції є заохочення використання її для відновлення після тренування. Це досягається за допомогою спеціальних програм активного відновлення, що не потребують тих самих обмежень або самопожертви, яких потребують програми типу "Будова м'язів". Вплив на судини (збільшення кровообігу), зменшення болю (виділення ендорфінів) і деконтрактура досягаються за допомогою низької м'язової активності, що не може покращити продуктивність м'язів, навіть якщо сеанси повторюються з надмірністю.
Давайте розглянемо два типи програм, які не викликають такі ж відчуття:
• Полегшення болю та оздоровлення: відчуття електростимуляції легкі та ледь помітні для деяких людей. Вони обмежуються легким поколюванням або лоскотанням. Отже, це - абсолютно приємні, комфортні відчуття.
• Зміцнення м'язів: для програм зміцнення м'язів «електричні» відчуття можуть бути більш вираженими однак, найчастіше інтенсивність, обмежує прогрес значно більше, ніж «електричні» відчуття. Потім всі користувачі звикають до виникнення таких відчуттів, що робить прогрес досить легким.
Чому бажано використовувати максимально терпимий режим інтенсивності для типу програм перенапруження м'язів?
Якщо ваша мета розвинути якість м'язів, то рівень інтенсивності стимуляції має вирішальне значення!.
Чим вищий рівень інтенсивності стимуляції, тим більшу кількість м'язових волокон залучено в роботу. Тому ви завжди повинні працювати на максимальному рівні інтенсивності, який можете витримати. Для того, щоб досягти прогресу, ви будете змушені збільшувати інтенсивність, яку можна використовувати в кожному сеансі, а також збільшувати її від одного сеансу до наступного. Ось чому, якщо виконувати електростимуляцію серйозно, то це не завжди приємно і неможливо виконувати інші вправи одночасно зі стимуляцією.
Спортсмени:
• Для покращення якості м'язів, які працюють неправильно чи ослабленні, а також для роботи над здоровими м'язами. Зі стимуляцією окремим м'язам можна забезпечити дуже інтенсивний сеанс тренувань. Ці тренування можуть бути налаштовані на розвиток конкретних специфічних якостей, залежно від обраної програми, наприклад, витривалості, сили або опору (протидії).
• Для швидкого відновлення після інтенсивних тренувань та обмеження болю і його допустимих меж;
• Для запобігання травм, наприклад, вивиху щиколотки внаслідок перенапруження певних м'язів (наприклад, малогомілкових м'язів)
• Для полегшення болю, наприклад, при проблемах з сухожиллями або зі скороченням м'язів;
Ті, хто хоче залишатися в гарній фізичній формі:
• Малорухливий спосіб життя шкідливо впливає на м'язову систему. М'язи втрачають силу, швидше втомлюються і не можуть правильно виконувати роль підтримки скелета і різних органів. Крім шкідливих наслідків для постави така м'язова недостатність може бути причиною болю. Наприклад, при болю в попереку, що частіше виникає у людей, що мають недостатньо розвинені м'язи пресу.
• Електростимуляція допомагає відновити або зберегти тонус м'язової системи, забезпечити ефективну підтримку тіла та запобігти численним болям.
Фізичні терапевти використовують електростимуляцію м'язів для:
• Реабілітації: Наприклад, якщо м'язи втратили рухливість та певні властивості внаслідок травми, ці властивості можна набути знову за допомогою електростимуляції. Саме тому фізичні терапевти використовують електростимуляцію, щоб посилити певні м'язи.
• Лікування геміплегії: Електростимуляція використовують, щоб пацієнти могли покращити здатність піднімати стопи та покращити контроль м'язів.
• Лікування різних форм нетримання сечі та запобігання виникнення цього після пологів;
• Полегшення хронічних чи гострих болів, наприклад, болю в шиї, Люмбаго (болі в попереку) або попереково-крижового радикуліту.
• Покращення після розладів у людей, що страждають від проблем кровообігу. Такі розлади можуть варіюватися від відчуття важкості в ногах до артеріальної недостатності, що призводить до зменшення здатності до ходьби пішки відчуття болю.
Люди, які страждають від болю:
• Причиною болю можуть бути багато факторів. Зараз електростимуляція є ідеальним пріоритетом для позбавлення від болю. Сутула постава, болі в суглобах, невралгії - звичайні показання до застосування електростимуляції м'язів для усунення чи зменшення болю. Електростимуляцію м'язів можна зробити в домашніх умовах або під контролем фахівця - професіонала в галузі медицини.
Електростимуляція м'язів має величезні переваги, а саме:
• М'язи працюють без надмірного навантаження на суглоби, на відміну від традиційних тренажерів для м'язів у бодібілдингу, де використовуються вагові гирі
• Можливість розвивати точно обрану цільову групу м'язів. Це дуже корисно для фізичних терапевтів, таким чином підтримуючи функції тих м'язів, які неможливо використовувати, якщо людина не може рухатися
• Дуже корисна для спортсменів, коли потрібні інтенсивні тренування на певну групу м'язів, яка працює більш інтенсивно під час занять конкретним видом спорту або тренуваннями.
• Можливість поєднувати стимуляцію м'язів з іншими видами лікування, щоб полегшити біль та допомогти пацієнтові одужати швидше.
• Можливість полегшити біль, уникнути або обмежити використання препаратів, що спричиняють небажані побічні ефекти.
Всі стимулятори в асортименті Compex, в тому числі ті, які призначені для використання приватними особами, відповідають всім європейським міжнародним стандартам медичних приладів і повністю гарантують безпечне використання.
Ефективності наших пристроїв. Наші продукти розроблені з максимальною дбайливістю і використовують всі новітні технологічні інновації. Звісно ж, ви також можете бути впевнені, що наша продукція виробляється у відповідності з усіма діючими зараз стандартами безпеки.
Чесності та відкритості. Це також обов'язок лідера гарантувати дотримання своїх обіцянок. Перш ніж ми висуваємо переваги використання нашого пристрою, кожен прилад і додатки тестуються в повному обсязі, їх роботу досліджують професіонали охорони здоров'я, і він є предметом наукових досліджень.
Індивідуальної підтримки і керівництва. Щоб допомогти вам максимально ефективно використовувати наші пристрої, компанія Compex приділяє особливу увагу розробці надзвичайно докладних керівництв користувача. Compex буде приділяти всю увагу вашим телефонним дзвінкам або електронній пошті, щоб відповісти на ваші запитання. Compex також створив високоякісні інтернет-сайти, щоб допомогти вам почати роботу з вашим пристроєм.